ZAMÓW SERWIS KOTŁA

TEL: +48 506 626 625

Autoryzowany Partner De Dietrich

Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń grzewczych marki De Dietrich. Jeżeli zdarzy się awaria kotłowni gazowej zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami którzy rozwiążą Państwa problem.
Autoryzowanym partnerem marki De Dietrich jesteśmy od 2007 r

SERWIS SCHAFER

SERWIS KOTŁÓW Schafer WARSZAWA-PIASECZNO

Świadczymy usługi serwisu i napraw kotłów Schafer. Marka ta już nie istnieje od wielu lat. W naszych domach funkcjonują do dziś systemy grzewcze oparte o kotły Schafer. Warto poddać je renowacji po wielu latach użytkowania, czy też naprawić niewłaściwie funkcjonujące podzespoły.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami grzewczymi. Potrafimy pracować z kotłami do których już nie występują niektóre części zamienne. Dystrybucją części zamiennych do kotłów Schafer zajmuje się dziś firma De Dietrich. Powierzone nam czynności serwisu i napraw kotłów Schaffer wykonujemy niezwykle starannie.  Pamiętajmy o corocznych przeglądach starych kotłowni, w ten sposób zminimalizujemy ryzyko groźnych wypadków takich jak zatrucie czadem czy też eksplozji gazu.

  • Naprawiamy kotły Schafer
  • Wymiana elektrod
  • wymiana automatów sterujących
  • wymiana termostatów
  • montaż  pokojowych termostatów
  • regulacji i inny serwis

TERENEM NASZEJ PRACY JEST:

Południowa część aglomeracji Warszawskiej czyli Piaseczno Józefosław Julianów Góra Kalwaria Baniocha Zalesie górne Zalesie Dolne Konstancin Jeziorna Głosków Gołków Baszkówka Bobrowiec Bąkówka Złotokłos Henryków Urocze Tarczyn Grójec Warka Raszyn Magdalenka Wolica Nadarzyn Otrębusy Podkowa Leśna Brwinów Milanówek Nowa Wieś Komorów Pruszków Piastów Warszawa itp.

Napisz wiadomość

Masz Wątpliwości zadaj pytanie?

+48 506-626-625

Nasza lokalizacja

Głosków ul.Traktorzystów 1C

Pracujemy w godzinach

Pon-Sob: 8:00-16:00